card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Україна

ВАЖЛИВО! Зміни у порядку перетину державного кордону громадянами України та іноземцями

Постановами КМУ № 583 від 02.06.2021 р. внесено зміни до Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Щодо іноземців (пп.4 п.3 Постанови):

Забороняється перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні та негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 який проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (далі — документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації), виданого англійською мовою або з перекладом англійською мовою (крім іноземців та осіб без громадянства, які не досягли 12 років).

У разі відсутності зазначеного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування та/або негативного результату тестування на COVID-19 документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону в порядку, визначеному ст.14 Закону України “Про прикордонний контроль”.

Самоізоляції підлягають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну, крім таких осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою(пп.3 п.7 Постанови):

 • осіб, які не досягли 12 років;
 • водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;
 • громадян України, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
 • осіб, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за
  72 години до перетину державного кордону, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

Деталі 

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t20621

https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonuadminmezhilinii-zitknennya-v-umovah-karantinu/

Питання, що стосуються обслуговування в аеропортах України

1 - Чи необхідно носити маску в аеропорту?

Всі пасажири, персонал авіакомпанії та персонал аеропорту постійно носять індивідуальні захисні маски або респіратори. На стійках реєстрації та в'їздах встановлені захисні перегородки. Ми надаємо співробітникам додаткове захисні засоби, які ми також рекомендуємо пасажирам: рукавички, захисні окуляри або захисні маски і антисептики.

2 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Всі пасажири, персонал авіакомпанії та персонал аеропорту проходять обов'язкову перевірку температури та зовнішні перевірки стану здоров'я на вході в термінал аеропорту. Людям з високою температурою і / або тим, у кого спостерігаються симптоми COVID-19, буде відмовлено в доступі до Терміналу.

Всі пасажири проходять обов'язкову перевірку температури та зовнішні перевірки здоров'я при посадці на рейс. Пасажирам з лихоманкою і / або тим, у кого проявляються симптоми COVID-19, буде відмовлено в перевезенні.

3 - Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, якою буде подальша процедура?

Гостю буде відмовлено в польоті. Якщо у гостя є страховка від невиїзду, йому потрібно якомога швидше провести тест COVID-19 у встановлених місцях. Якщо результат тесту буде позитивним, він може зв'язатися зі страховою компанією (через 48 годин з дати вильоту) і отримати компенсацію.

Корисні посилання:

Інформація для пасажирів, що в'їжджають в Україну

Карантинні правила і рекомендації а/к МАУ

Карантинні правила і рекомендації а/к WINDROSE

Інформація аеропорту Бориспіль - Що необхідно знати і виконувати пасажирам

Ручна поклажа:

Ручна поклажа в салон не допускається, за винятком жіночих сумок, чоловічих портфелів, ноутбуків і дитячих сумок (40x30x10 см - 5 кг). Ці обмеження введені тимчасово для забезпечення соціальної дистанції при посадці / висадці і для зменшення взаємодії членів екіпажу з багажем пасажира. Вся ручна поклажа, що перевищує ці стандарти, але відповідна старими правилами (55x40x20см - 7 кг), буде прийнята в багажне відділення літака безкоштовно.

)