card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Танзанія

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення

Уряд Об'єднаної Республіки Танзанія оновив Інформаційне повідомлення про поїздки , яке набрало чинності з 4 травня 2021 року для прийняття додаткових заходів, що стосуються міжнародних поїздок, а саме:

1 - Всі органи влади в пунктах в'їзду повинні забезпечити дотримання мандрівниками і персоналом профілактичних заходів, серед яких гігієна рук, використання дезінфікуючих засобів на спиртовій основі, фізичне дистанціювання і носіння масок.

2 - Всі мандрівники повинні правдиво заповнити онлайн-форму, доступну за адресою https://afyamsafiri.moh.go.tz/, не раніше, ніж за 24 години до прибуття в Танзанію.

3 - Всі мандрівники (крім дітей молодше 5 років) повинні пред'явити негативний сертифікат тесту на COVID-19 після прибуття. Тест повинен бути заснований на полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі (ОТ-ПЛР) з використанням зразка, взятого протягом не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Танзанію або експрес-тест на антиген (Ag-RDT), проведений протягом 24 годин до прибуття в Занзібар.

4 - Всі мандрівники, які в'їжджають або виїжджають з Об'єднаної Республіки Танзанія, проходять посилений скринінг на інфекцію COVID-19, включаючи експрес-тест для тих, хто прибуває з країн з великою кількістю випадків COVID-19. Вартість експрес-тесту складає 25 доларів США на одного мандрівника. Якщо тест виявиться позитивним, турист буде ізольований на 14 днів обов'язкового карантину за свій рахунок.

5 - Всі мандрівники, які прибувають з країн з новими варіантами COVID-19 на основі щоденних оновлень ВООЗ, або ті, хто подорожував через ці країни за останні 14 днів, незалежно від обраного маршруту, повинні пройти експрес-тест в пункті в'їзду з подальшим 14-денним обов'язковим карантином за свій рахунок.

6 - Мандрівники, які підлягають обов'язковому карантину, вибирають місце зі списку, встановленого Урядом.

7 - Після прибуття в будь-який пункт в'їзду (аеропорт, наземний перехід або порти) всім мандрівникам будуть надані медичні інформаційні картки з безкоштовним номером і рекомендовано самостійно контролювати симптоми і ознаки. Якщо у них з'являться будь-які симптоми і ознаки, вони будуть обстежені і підлягають лікуванню в призначених урядом медичних установах за свій рахунок.

8 - Мандрівники, що знаходились транзитом в інших країнах більше 72 годин, повинні будуть повторно пройти експрес-тест після прибуття до Танзанії.

9 - Перебуваючи в країні, всі іноземні мандрівники повинні дотримуватися заходів з профілактики та контролю інфекцій, такі як гігієна рук, носіння масок і фізичне дистанціювання, якщо це необхідно.

10 - Всі прибуваючі / відїзжаючі транспортні засоби повинні надавати попередню інформацію про пасажирів, щоб дозволити владі в пунктах в'їзду ретельно вивчити маніфест на предмет можливої ідентифікації пасажирів з високим ступенем ризику.

11 - Пілот / капітан / водій, командувач транспортним засобом, повинен до / після прибуття надати органам охорони здоров'я в пунктах в'їзду заповнені форми декларації (санітарна частина Спільної декларації, санітарна морська декларація і санітарна декларація наземного транспорту).

12 - Всі оператори транспортних засобів повинні дотримуватися заходів з профілактики та контролю інфекцій, такі як гігієна рук, носіння масок і фізичне дистанціювання;

13 - Транспортні засоби, що прибувають, мають будуть дезінфековані в пункті в'їзду, де це необхідно.

14 - Негативний результат тесту на COVID-19 при вильоті з Занзібару не потрібно, якщо цього не вимагає авіакомпанія.

Оновлено 20.05.2021

)