card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Мексика

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення

1 - Чи потрібна страховка, що включає COVID 19?

Так.

2 - Чи може гість отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

Ні.

3 - Чи є мінімальний ліміт страхування?

Ні.

4 - Чи потрібен додатковий документ при в'їзді в країну?

Ні. Тільки віза.

Всі необхідні форми, якщо вони не будуть надані під час польоту, будуть надані для заповнення після прибуття в аеропорт. Все туристи, що прибувають до Мексики повинні заповнити медичну анкету.

Анкета для виявлення факторів ризику для мандрівників (заповнюється до вильоту): https://afac.hostingerapp.com/ (ця анкета не є документом для міграційних обмежень, проте авіакомпанія може вимагати цей документ перед посадкою в літак або в'їздом на державну територію Мексики).

5 - Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо Covid-19?

Ні.

6 - Чи обов'язково носіння маски в аеропорту?

Так.

7 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Так.

8 - Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID 19 в аеропорту? Якщо так, це платно або безкоштовно?

Так, представники влади ізолюють фізичну особу в аеропорту до тих пір, поки він не буде перевірений медичним працівником.

9 - Якою буде процедура, якщо тест позитивний?

Залежно від тяжкості симптомів туриста попросять ізолюватися на 14 днів або він буде поміщений в лікарню при важких симптомах Covid-19. Турист повинен буде використовувати свою страховку для покриття витрат лікування.

10 - Якою буде процедура, якщо тест негативний?

Якщо тест виявиться негативним, турист буде проінструктований про заходи профілактики та зможе продовжити свою відпустку. По можливості приймаюча сторона приєднає туриста на наступний доступний трансфер.

11 - Чи потрібна обов'язкова обсервация по прильоту в країну?

Ні.

12 - Чи є обмеження по транспортним засобам на трансфер?

Групові перевезення будуть організовані таким чином, щоб туристи могли безпечно дистанціюватися один від одного, завантаження транспортного засобу - до 70%. Для сімей, які подорожують разом на особистому транспорті, обмежень по місткості немає.

13 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?

Всі клієнти повинні бути в індивідуальних масках під час трансферу.

14 - Правила в'їзду з дітьми.

Всі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику з обома батьками під одним прізвищем, а також з різними прізвищами, повинні мати при собі ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.

Всі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику без супроводу батьків (у супроводі третіх осіб) або в супроводі одного з батьків, ПОВИННІ, як при в'їзді, так і при виїзді з Мексики, пред'являти ОРИГІНАЛ нотаріально завіреного дозволу від батьків і ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.
 
Якщо у батьків різні прізвища, то додатково необхідно надати свідоцтво про шлюб з нотарільно завіреним перекладом на іспанську мову.

Додаткова інформація:

Перед початком подорожі детальну інформацію щодо переліку транзитних документів і вимог щодо наявності ПЛР-тестів рекомендуємо уточнити у консульств відповідних країн.

Звертаємо вашу увагу, що умови в'їзду в країну і транзитні умови можуть бути змінені в будь-який момент.

ВАЖЛИВО!

З 30 березня 2021 року пасажирам, які подорожують транзитом через Німеччину, необхідно пред'явити негативний результат тесту на Covid-19 (PCR, antigen, RT-LAMP або TMA) отриманого не раніше, ніж за 48 годин на момент в'їзду. Підтвердження негативного результату перевіряється співробітниками авіакомпанії перед вильотом. Подорож неможлива без негативного результату тесту. Правило поширюється на всіх пасажирів у віці від 6 років.

Оновлено 12.10.2020

)