card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Мальдіви

Оновлено 22.01.2021

Питання, що стосуються обслуговування в аеропортах пунктів призначення

1 - Чи потрібна страховка, що включатиме покриття в разі COVID-19?

Не обов'язково.

Зверніть увагу, що пасажир або курорт повинні покривати будь-які витрати, пов'язані з підозрою (ПЛР-тест) і можливі витрати, пов'язані з отриманням результату тесту. Отже, бажано мати медичну страховку, яка покриває COVID-19.

2 - Чи можна отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

На даний момент ні. Гостям рекомендується оформити страховку до початку поїздки.

3 - Чи є мінімальна межа страхування?

Ні.

4 - Чи потрібен додатковий документ при в'їзді в країну?

ВАЖЛИВО: ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ПАСАЖИРІВ, ЩО ПОДОРОЖУЮТЬ ЧЕРЕЗ ДУБАЙ

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай на Мальдіви, зобов'язані пред'явити перед вильотом негативний результат ПЛР-тесту, терміном дії не більше 72 годин.

Вимоги можуть бути змінені, прохання перевіряти актуальну інформацію на сайті авіакомпанії або в турагенції.

З 10 вересня 2020 року, всі туристи і короткострокові відвідувачі зобов'язані пред'явити негативний ПЛР-тест по прибуттю на Мальдіви зроблений не більше, ніж за 72 години до вильоту (72 години починається з моменту взяття проби). Не потрібний обов'язковий переклад результату ПЛР-тесту на англійську мову (рекомендується). ПЛР-тест повинен бути наданий як оригінал сертифікату, виданий схваленою, ліцензованою або зареєстрованою урядом лабораторією. У сертифікаті про негативний ПЛР-тест має бути зазначено назву та адресу лабораторії, результат тесту, друк лабораторії, дата тестування, а також повинні бути вказані ім'я та підпис співробітника, який видав результати.

Зі списком лабораторій, затверджених МОЗ України, можна ознайомитися за посиланням.

Авіакомпанія, яка виконує рейси, буде перевіряти даний документ до вильоту гостя.

Всім відвідувачам, які прибувають в країну, необхідно встановити додаток «TraceEkee» (App Store / Play Store) до прибуття в країну з метою забезпечення Вашої безпеки і безпеки оточуючих під час Вашої відпустки.

Заповнення форми Декларації про здоров'я є обов'язковою процедурою для всіх пасажирів, які прибувають в країну. Всім пасажирам необхідно заповнити онлайн-форму Декларації про здоров'я не раніше ніж за 24 години до вильоту.

Форма декларації здоров'я (HDF) повинна бути заповнена і представлена ​​усіма відвідувачами двічі - спочатку по прибуттю на Мальдіви, а потім перед від'їздом з Мальдів (заповнюється не раніше ніж за 24 години до вильоту в обох випадках). Ця форма повинна бути представлена ​​відповідній посадовій особі по прибуттю в аеропорт. Отримавши Декларацію про стан здоров'я, ви отримаєте QR-код електронною поштою. Вам буде необхідно завантажити отриманий QR-код на свій телефон. По прибуттю в аеропорт, співробітники імміграційної служби перевірять Ваші документи і попросять Вас надати QR-код разом з Декларацією про стан здоров'я.

ВАЖЛИВО: Гості, які прибудуть без онлайн-форми, будуть заповнювати її в аеропорту, що може зайняти деякий час і призвести до того, що гості пропустять свій трансфер в готель.

Результат негативного результату ПЛР-тесту:

 1. повинен бути завантажений у форму Декларації здоров'я (приклад);
 2. повинен бути наданий авіакомпанії за запитом;
 3. повинен бути представлений в імміграційну службу Мальдів по прибуттю на Мальдіви.

5 -Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо covid-19?

Ні.

6 - Чи повинен я носити маску в аеропорту?

Так. Всі туристи повинні носити маски як в аеропорту, так і під час внутрішніх подорожей і в усіх закритих громадських місцях.

Всі відвідувачі повинні завжди перебувати на відстані не менше одного метра один від одного. Міжнародний аеропорт Велана (VIA) впровадив заходи соціального дистанціювання зі знаками і маркуванням статі в пасажирських терміналах.

7 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Так. Всі туристи проходять температурний контроль по прибуттю на Мальдіви.

8 - Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID-19 в аеропорту?

Ви можете бути обрані для випадкового ПЛР-тесту Мальдівськими органами охорони здоров'я. Це добровільний тест. В даному випадку уряд Мальдівських островів буде нести витрати на вибіркове тестування.

Туристи, які мають симптоми, схожі на COVID-19, такі як температура вище 38, кашель, чхання, будуть перевірені на COVID-19. Зверніть увагу, в даному випадку уряд Мальдівських островів не нестиме витрати на ці тести і перебування в транзитному центрі.

Особи, відібрані для проведення ПЛР-тестування, будуть супроводжуватися в місце проведення тестування, а потім перенаправлятися в транзитний пункт до отримання результатів тесту.

Уряд зробить все можливе, щоб результати тесту були доступні протягом максимум 24 годин з моменту проведення тесту.

9 - Якою буде процедура, якщо результат теступозитивнийабоєпідозринаСovid-19?

Ізоляція буде проводитися в спеціально відведеному транзитному пункті або на курорті призначення туристів (в залежності від політики курорту).

Якщо результат ПЛР-тесту буде позитивним, турист зможе продовжити ізоляцію на курорті або буде переведений в призначений державний центр ізоляції:

а) турист може бути ізольований в заброньованій кімнаті АБО в окремій кімнаті, відповідно до рекомендацій державних органів охорони здоров'я.
б) турист, який був ізольований в окремій кімнаті, повинен буде сплатити додаткову кімнату безпосередньо в готелі на час ізоляції.
c) при важких випадках турист може бути переведений в окремий медичний заклад для лікування. В такому випадку туристу буде запропоновано здійснити оплату за таку домовленість.

Обов'язковий 14-денний карантин буде здійснюватися відповідно до керівництва ВООЗ для тих, хто мав тісний контакт з хворим. Подорож не буде дозволено протягом періоду карантину.

Якщо у туриста є підозра на Covid-19, під час перебування:

 • Необхідне тестування буде проводитися відповідно до вказівок державних органів охорони здоров'я. Можливо, споживача попросять оплатити тест.
 • Можливо що туриста попросять ізолюватися в тій самій заброньованій кімнаті, поки не будуть отримані результати тесту.

Якщо курорт підозрює або зафіксував позитивний випадок Covid-19, про що було повідомлено після прибуття клієнта:

 • Можливо, що готель буде змушений обмежити експлуатаційні можливості і послуги відповідно до вказівок державних органів охорони здоров'я та через обмежений штат співробітників.
 • Можливо, що туриста попросять оплатити тест ПЛР, який буде проведено до від'їзду з острова (в якості обов'язкової вимоги, що пред'являється державними органами охорони здоров'я до готелів).

Якщо курорту було повідомлено до прибуття клієнта про підозру або про випадок захворювання Covid-19:

 • Можливо, що турист буде переведений в інший готель після прибуття на Мальдіви.

10 - Якою буде процедура, якщо результат тесту буде негативним?

Якщо результат ПЛР-тесту негативний, турист буде звільнений з ізоляції. У разі негативного ПЛР-тесту у туриста, який тимчасово знаходиться в ізоляції в транзитному центрі, він/вона звільняються від ізоляції і можуть відправитися на курорт.

Будучи звільненим з ізоляції, турист з симптомами повинен дотримуватися обмеження на відвідування громадських місць, наприклад таких, як ресторани, до періоду відсутності симптомів.

По прибуттю, якщо який-небудь турист повідомляє про контакт з підтвердженим випадком COVID-19 протягом 14 днів до прибуття (згідно картки з Декларацією здоров'я пасажира), він повинен бути оглянутий лікарем в клініці аеропорту. Якщо людина не має симптомів, їй буде потрібен карантин. Якщо у людини виражені симптоми, буде взято тест на COVID-19 і пацієнт повинен бути відправлений у призначену установу для ізоляції.

Туристи, які не мають симптомів COVID-19, не зобов'язані проходити карантин по прибуттю на Мальдіви.

У разі, якщо тест у туристів негативний і вони пропустили трансфер, їм необхідно зв'язатися з курортом для вирішення даного питання.

11 - Чи потрібна обов'язкова обсервація по прильоту в країну?

Ні, але якщо є симптоми, будуть застосовані дії, зазначені вище.

12 - Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?

Це буде залежати від кожного транспортного засобу, нові стандарти заходів безпеки будуть дотримані.

13 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?

Всі туристи повинні носити маски в аеропорту, під час внутрішніх подорожей і у всіх закритих громадських місцях. Носити рукавички - на розсуд гостей, але обов'язково мити руки і час від часу проводити санітарну обробку.

Якщо Ви відчуваєте появу симптомів під час польоту, негайно повідомте про це екіпаж авіакомпанії.

Якщо у туриста по прибуттю проявляються симптоми COVID-19, йому необхідно буде пройти ПЛР-тест. Якщо ви подорожуєте в групі, всі члени групи повинні пройти тестування.

Вимоги авіакомпаній для зворотних рейсів з Мальдів*:

 • Транзит через а/п м. Дубай можливий при наявності квитка в країну призначення, а також ПЛР-тесту (з 1 серпня 2020) на COVID-19 з терміном дії не більше чотирьох діб (96 годин).
 • Emirates Airlines: ПЛР-тест необхідний пасажирам, які прибувають або прямують транзитом через Дубай. Негативний результат PCR-тесту також потрібен а/к для допуску на зворотний рейс (96 годин). Діти до 11,99 років звільнені від тесту.
 • Etihad Airways: з 22 серпня 2020 року всім пасажирам на рейсах EY буде потрібен документ про негативний результат ПЛР-тесту перед тим, як пройти реєстрацію. Негативний результат PCR-тесту також потрібен а/к для допуску на зворотний рейс (термін дії 96 годин). Діти до 11,99 років звільнені від тесту.
 • Turkish Airlines: відповідно до правил авіакомпаній не потрібен ПЛР-тест (крім випадків, коли пасажир прямує в пункт призначення, який вимагає ПЛР-тест через обмеження, встановлені урядом країни).

*інформація актуальна на момент публікації. З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті а/к.

Додаткова інформація:

 • Туристам необхідно буде пройти скринінг до від'їзду з місця проживання.
 • Розміщення Guest Houses: туристам, які зупиняються в Guest Houses, необхідно обов'язково мати при собі негативний результат ПЛР-тесту (зроблений не більше, ніж за 72 години до вильоту) для вильоту з Мальдів.
 • Анкета для скринінгу при виїзді повинна документувати будь-яку історію захворювання або респіраторних симптомів, таких як кашель або задишка протягом попередніх 14 днів. Слід переконатися, що гість не перебуває на карантині або ізоляції. Повинен бути проведений температурний контроль, щоб виключити лихоманку.
 • Проведення тесту залишається на ваш розсуд до вашого від'їзду. Якщо ви хочете здати тест COVID-19 до вашого від'їзду або в будь-який час під час вашого перебування, тестування може бути організовано через вашого готельного представника.
 • З 19 липня 2020 року, в якості превентивного заходу COVID-19, Агентство з охорони здоров'я Мальдівських островів (HPA) зобов'язує всіх місцевих жителів і іноземців, що прибувають з-за кордону і які подорожують на населені острови повітряним шляхом і морем, пройти 14-денний карантин. Дане обмеження не стосується туристів, які подорожують на курорт.
 • Обмежувальнізаходиз бокуготелів:через обмеження,встановленідержавнимиорганамиохорони здоров'ятаострівнимикурортами,включаючискороченнякількостіперсоналудлязапобігання поширеннюCovid-19,деякіоб'єктиіпослугиготелівможутьбутинедоступніпід часпідтвердженнябронюванняабопід часперебуваннятуристівнавідпочинку.

Наші співробітники пройшли необхідні тренінги та готові обслуговувати вас у відповідності з усіма правилами гігієни.

Файли для скачування:

 

)