card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Хорватія

Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право в’їжджати в Хорватію за виняткових підстав, серед яких – подорожі з туристичною метою за наявності документального підтвердження про сплату (туристичний ваучер, що надається туроператором) на запланований період в готелі/апартаментах у Хорватії.

Дозвіл на в’їзд у Хорватію буде надано за наявності підтвердження підстави в’їзду та одного з таких документів:

 • документ, який підтверджує негативний ПЛР-тест зроблений не більше 72 годин до моменту перетину хорватського кордону;
 • документ, який підтверджує негативний результат швидкого тесту на антиген - RAT на SARS-CoV-2, який визначають спільно країни Європейського Союзу (лінк), зроблений не більше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону. Висновок швидкого тесту на антиген - RAT на SARS-CoV-2 має містити видиму інформацію про виробника та комерційну назву тесту, бути виданий медичним закладом чи лабораторією та підписаний/завірений лікарем;
 • документ, який підтверджує вакцинацію особи від Covid-19, яка була щеплена другою дозою вакцини (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) не менше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не менше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію;
 • документ, який містить інформацію про те, що особа одужала від COVID-19 протягом останніх 180 днів і була вакцинована принаймні однією дозою вакцини, звільняється від необхідності пред’явлення негативного ПЛР-тесту або швидкого тесту на антиген - RAT на SARS-CoV-2 на шість (6) місяців після вакцинації.

За відсутності одного з вищезазначених документів в’їзд до Хорватії може бути дозволений за умови зобов’язання перебування на самоізоляції до здачі тестів на території Хорватії за свій кошт. Після отримання результатів тестів особа звільняється від самоізоляції. За відсутності можливості здачі тестів самоізоляція триває 10 днів.

Тестувальні центри Хорватії тут.

Діти до 12 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛР-тесту, швидкого тесту на антиген чи підтвердження лікаря, що особа хворіла на Covid-19.

Особи, у тому числі і громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширено новий штам коронавірусу, при в’їзді в Хорватію повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 год.), а також їм буде призначена 14-денна самоізоляція. Самоізоляцію можна зменшити до 7 днів за умови здачі додаткового ПЛР-тесту за власний кошт на території Хорватії (після 7 днів самоізоляції) і якщо тест буде негативний. Список країн опубліковує Інститут охорони здоров’я Хорватії (лінк).

За наявності підстави для в’їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії, де потрібно внести інформацію щодо негативного результату тесту та прикріпити відповідний документ. Реєстраційний номер присвоюється одразу після закінчення реєстрації на сайті МВС Хорватії - таке підтвердження пришвидшить перетин кордону, однак не є дозволом на в’їзд від МВС Хорватії.

При перетині кордону та перебуванні в Республіці Хорватія всі особи зобов'язані дотримуватися епідеміологічних заходів безпеки та загальних або спеціальних рекомендацій та інструкцій Хорватського інституту громадського здоров'я

Рекомендуємо стежити за оновленнями за посиланням.

Перед початком подорожі детальну інформацію щодо переліку необхідних документів і вимог щодо наявності ПЛР-тестів рекомендуємо уточнювати у консульствах відповідних країн.

Звертаємо вашу увагу, що умови в'їзду можуть бути змінені в будь-який момент.

)