card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Група компаній OTI

Група компаній OTI розпочала свою діяльність в 1992 році. У структуру Холдингу входять лідируючі бренди міжнародного туристичного сектора, що працюють в різних сферах: туроператорські послуги, туристичні агентства, готельний бізнес, Координаційний Центр управління пунктами призначення (DMC), авіація і охоронна діяльність в секторі туризму. В даний час число співробітників OTI Holding становить 7000 осіб.

Діяльність компанії спрямована на створення максимальних переваг для своїх клієнтів, співробітників, суспільства в цілому, а також акціонерів за допомогою правильних, ефективних і регулярних капіталовкладень в розробку якісного продукту і формування екологічної свідомості. OTI Holding продовжує інвестувати в туризм, сьогодні 27 його компаній працюють в Україні, Білорусі, Грузії, Росії, Туреччині, Єгипті, Таїланді, Греції, Іспанії, ОАЕ, Мальті, Німеччині, Ірландії, Нідерландах та Швейцарії.

Туроператорська діяльність компанії здійснюється через головні офіси і 50 філій під різними брендами: Coral Travel (Україна, Білорусь, Грузія, Німеччина, Польща, Туреччина), Sunmar (Росія) і Ferien Touristik / Coral Travel (Німеччина). OTI Holding відправляє туристів з 72 міст по 90 напрямам в 40 країнах, організовуючи регулярні і чартерні рейси. У всіх країнах, де представлений бренд Coral Travel і Sunmar, створена роздрібна мережа продажів, яка успішно розвивається і налічує зараз 2150 офісів.

У 2017 році OTI Holding став лідером туристичного сектора міста Анталії і Туреччини, привізши в країну 1.196.616 туристів, які придбали турпакети в країнах вихідних ринків компанії - Україні, Росії, Польщі, Німеччини, Білорусі та Грузії. Всього у 2017 році OTI Holding надав широкий спектр своїх послуг для 2,7 мільйона туристів, 2,3 мільйона з яких купили пакетні тури.

Група компаній зберегла лідируючі позиції в 2018 році, привізши до Туреччини в цілому 1 524 704 туриста; 1 377 345 з них відвідали Анталію. У тому ж році OTI Holding обслужив в цілому 3,1 мільйона туристів; 2,8 мільйона з них подорожували по пакетним турам, а решта 0,3 мільйона туристів придбали тільки авіаквитки. Лідерами серед напрямків 2018 року стали Туреччина, Таїланд, Єгипет, Греція, ОАЕ, Туніс і Іспанія.

Крім того, в 2018 році OTI Holding був удостоєний подвійної нагороди, ставши переможцем в категорії «Послуги туристичних агентств», а також посівши 9-е місце в категорії «Експорт послуг у всіх секторах економіки Туреччини» в рейтингу «500 Найбільших Експортерів Послуг Туреччини». Дослідження організовано за участю Асамблеї експортерів Туреччини (TIM) та Міністерства торгівлі.

У 2020 році Холдинг  розпочав масштабний проект по створенню власної готельної мережі OTI Hotels & Resorts International. До мережі входять готелі різного рівня, які працюють під новим брендом Seven Seas Resort & Hotels і вже добре відомими брендами Otium Hotels і Xanadu Resort. Всі бренди об'єднані прагненням створити умови для ідеального відпочинку різних категорій туристів.

В області авіації OTI Group управляє 26 літаками; 70% з яких належать Холдингу.

)