card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Відпочинок в Індії

Курорти Індії

Індія — країна контрастів, що з'єднала в собі давню культуру, релігію, пахучі аромати, безліч фарб, екзотичну природу та довгі морські узбережжя. Путівка в Індію відкриває світ божевільних вечірок, яскравих фестивалів на узбережжі, а для шукачів душевної рівноваги й просвітлення - надбання ведичної культури.

Туроператор Coral Travel пропонує на ринку різноманітні тури в Індію, включаючи і екскурсійні тури, а ваш турагент допоможе підібрати оптимальний варіант на вибрану кількість днів, врахує побажання і забронює авіапереліт.

Індія

Основні курорти Індії

Гоа (Goa) - провідний туристичний курорт. Він складається з 40 пляжів і ділиться на дві частини:

Північний Гоа (NorthGoa) - демократичний курорт для молоді, де можна дешево відпочити на березі моря. Тут збираються не заради спокійного відпочинку і чистих пляжів, а заради танців до світанку, непередаваного відчуття свободи.

Південний Гоа (SouthGoa) - елітний курорт, популярний серед європейців та індусів, з пляжами вищої категорії на узбережжі Аравійського моря, пальмовими гаями, фруктовими садами. Недалеко від узбережжя побудовані готелі (в основному категорії 5*) з власними центрами SPA, ресторанами.

Для безпеки туристів через припливи й відливи готелі Індії розташовуються в 300 метрах від лінії моря.

Керала (Kerala) - тропічний рай з піщаними пляжами. Курорт дозволяє долучитися до культури нетрадиційної медицини «аюрведа», відвідати безліч ашрамів і знайти душевний спокій, займаючись йогою на пляжі.

Клімат і сезонність

Клімат на території Гоа та Керали субтропічний, температура цілий рік плюсова - від +27 ° С до +35 ° С. Вічний лід і сніг масивних гірських хребтів Гімалаїв захищають країну від вітрів з Північної Азії.

Не беріть гарячі тури до Індії з червня по жовтень, коли починається сезон мусонних злив. Переважно відпочинок в Індії проводять в період з жовтня по березень.

Географічна довідка

З боку півночі знаходиться Непал, Бутан і Китай, на східному кордоні - М'янма і Бангладеш, а на заході - Пакистан. Знизу материкова частина омивається Індійським океаном, праворуч - Бенгальською затокою, а на узбережжі зліва, де розташувалися провідні курорти Індії, - Аравійським морем. Танучі сніги з Гімалаїв багато століть живлять священну ріку Ганг.

Час

Випереджає київський на 2,5 години в літній період і на 3,5 години - взимку.

Мова і релігія

Офіційна мова країни - хінді, англійська визнана другою офіційною мовою, але використовується як допоміжна. Індія вкрай терпима до питань віросповідання. Серед населення поширений індуїзм, його сповідують 80% жителів, далі йдуть іслам, християнство, буддизм та інші релігії.

Індія

Історична довідка

Поселення з'являлися ще в період кам'яного віку, а до залізного періоду була сформована ведійська культура, індійська мова і релігія. Приблизно в 520 році до н. е. на територію Індії вторглися перси та греки. З 321 року до н. е. тут грунтуються перші індуїстські династії, які змінюють одна одну. У 1526 році виникла Імперія Великих Моголів, що проіснувала 200 років. Початок торгівлі з європейськими країнами в 1687 році призвело до переходу Індії під управління Британської корони.

З 1920 року розпочинається кампанія, очолювана Махатмою Ганді, проти колоніальної політики. Результатом 1947 року стало набуття Індією незалежності від Британської імперії, що спричинило за собою кровопролитну суперечку з Китаєм і Пакистаном за спірні території. Зараз країна представляє собою Республіку Індію.

Кухня

Особливість індійської кухні - насиченість смаку завдяки великій кількості перцю і запашних прянощів. Лідер серед спецій - каррі, їм приправляють рис, овочі і м'ясо. Поширені вегетаріанські страви на основі бобів і овочів. Король серед солодощів - джалебі, який готують зі смужок тіста і обсмажують в олії, після чого поливають шафрановим сиропом. Традиційний напій в Індії - масала-чай, його настоюють на молоці, імбирі та спеціях.

Транспорт

Подорожувати на короткі відстані можна автобусом, на довгі - поїздом. Якщо плануєте скористатися таксі, то зверніть увагу, щоб номерні знаки були на жовтому тлі, перед відправленням обмовляється ціна. Також на вулицях з'являються мото- і велорикші - вартість поїздки невисока, але конструкція транспорту небезпечна. Через те, що в Індії рух лівосторонній і хаотичний - краще відмовитися від оренди автомобіля.

Сувеніри

Придивіться до витканих вручну виробам з бавовни, кашеміру, шовку. Також в список покупок варто внести ароматний чай і спеції високої якості. В Індії ціни на ювелірні прикраси здаються привабливими, але в маленьких магазинах легко «нарватися» на підробку.

Медицина

Медичне обслуговування в Індії платне. Якщо вам буде потрібен лікар, в першу чергу користуйтеся наявним у вас страховим медичним полісом. Якщо з якоїсь причини ви скористалися платними послугами лікаря в готелі або клініці, не забудьте повідомити в страхову компанію деталі візиту до лікаря для отримання майбутньої компенсації.

Свята

 • Ганеша-чатуртхі - триває 10 днів серпень-вересень, присвячується богу-слону Ганеші.
 • Дівалі, або Фестиваль Вогнів - проводиться в жовтні-листопаді, вважається аналогом нашого Нового року.
 • Понгал - свято врожаю, присвячується богу Сонця Сурье і відзначається 14-15 січня.
 • Холі, або Фестиваль фарб - щорічний фестиваль весни, який триває 2-3 місяці і починається в кінці лютого.

Індія

Корисна інформація

 • Не пийте воду з-під крана навіть в готелях - купуйте тільки бутильовану воду в заваренній упаковці, овочі і фрукти промивайте з милом.
 • Цілуватися або обніматися на людях вкрай небажано, особливо це правило діє по відношенню до індійських жінок.
 • У храмах дотримуйтеся правил: взуття перед входом потрібно зняти, голову і плечі дівчатам бажано прикрити, чоловіки надягають штани.Не варто вказувати пальцем на святині або людей на території храму.
)