card_giftcard Подарункова картка
 • Київ (Kiev)
 • Дніпро (Dnipro)
 • Запоріжжя (Zaporozhie)
 • Львів (Lvov)
 • Одеса (Odessa)
 • Харків (Kharkov)
 • Херсон (Kherson)
Виліт на
ночей
Недоступні дати
card_giftcard Подарункова картка
card_giftcard Подарункова картка
Дата повернення
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Клас перельоту:
Економ
 • Перший
 • Бізнес
 • Преміальний економічний
 • Економ
Авіакомпанія:
* Дитина 2-12, Немовля 0-2 років
Додати переліт
excursion search

Кращі пропозиції

Ми в соцмережах

 

Весь світ з Coral Travel!

Компанія Coral Travel має понад 25 років професійного досвіду в сфері виїздного туризму і пропонує на українському туристичному ринку тільки високоякісний турпродукт.

Coral Travel пропонує найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу - в Туреччині, Іспанії, Греції, Єгипті, Таїланді, Болгарії, Тунісі, Марокко, Ізраїлі, ОАЕ, Андоррі, Австрії, Китаї, Індії, Танзанії, В'єтнамі, Домініканській Республіці, Індонезії, Сінгапурі, Мексиці, Камбоджі, Йорданії, Україні, на Мальдівах, Кубі, Маврикії, Сейшелах, Шрі-Ланці. Йде постійна робота по відкриттю нових напрямків. Туроператор організовує групові та індивідуальні FIT-тури на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, розвиває incentive, congress, спортивний та інші види туризму, а також активно займається продажем авіаквитків онлайн.

Компанія Coral Travel (Україна, Білорусь, Грузія, Німеччина, Польща, Туреччина) належить великій міжнародній структурі OTI Holding. Бізнес всіх учасників групи OTI розвивається швидкими темпами завдяки використанню сучасних високих технологій, професійному підходу до справи і постійному контролю якості.

Coral Travel реалізує свій турпродукт спільно з компанією ODEON Tours, що також належить OTI Holding та має міжнародний сертифікат ISO 9001: 2000 міжнародної організації по сертифікації BVQI за якість управління. Обслуговуючи сегмент туристів з доходами середнього і вище середнього рівня, Coral Travel прагне до 100% -го задоволення запитів всіх своїх клієнтів.

CORAL TRAVEL

Здійснюються програми авіаперевезень на чартерній і регулярній основі з великих міст України. Офіси компанії Coral Travel функціонують в столиці країни Києві, а також в Запоріжжі, Львові, Одесі та Харкові.

У компанії приділяють величезну увагу системі управління якістю та людських ресурсів. Бренд Coral Travel позиціонується на українському ринку як марка надійності та якості, що накладає особливу відповідальність на діяльність компанії та є стимулом для подальшого розвитку і вдосконалення.

Надійно


Надійно

В Coral Travel працюють професіонали з багаторічним досвідом, яким ви можете довірити свій довгоочікуваний відпочинок. Наші фахівці підберуть тур з урахуванням усіх ваших побажань, оформлять документи і порекомендують, чим зайнятися в країні відпочинку.

Вигідно


Вигідно

Серед пропозицій Coral Travel безліч акцій, які допоможуть зробити ваш відпочинок більш вигідним. Це і сезонні акції, наприклад, «Раннє бронювання», і спеціальні пропозиції від готелів-партнерів.

Відпочинок для всіх


Відпочинок для всіх

Сім'ї з дітьми різного віку, туристи старшого покоління, молодіжні компанії, закохані пари і поодинокі мандрівники – для всіх категорій ми запропонуємо якісний і цікавий відпочинок.

Великий вибір турів


Великий вибір

Coral Travel пропонує тури на будь-який смак: пляжні, екскурсійні, комбіновані, гірськолижні, корпоративні, елітні. Також в асортименті представлені перельоти рейсами провідних авіакомпаній світу.

)