Для частных лиц 0 800 30 29 29
Для агентств из Киева +38 (044) 495 82 82
17 марта 2020
Рекомендації у зв’язку із посиленими заходами перевірки стану здоров’я пасажирів в аеропортах

У зв’язку із посиленими заходами перевірки стану здоров’я пасажирів в аеропортах, можливе збільшення випадків відмов пасажирам у перевезенні за підозрою у них симптомів COVID-19. У такому випадку туристам необхідно:

  1. Звернутись до посольства або консульства у країні перебування за телефоном гарячої лінії на офіційній сторінці, електронною поштою, чи на їхніх сторінках у соцмережах (https://mfa.gov.ua/embassies).
  2. Зареєструватись в системі ДРУГ (https://friend.mfa.gov.ua/#/) Це спеціальна система Міністерства закордонних справ України, в яку особа вносить свої дані і повідомляє МЗС та всім закордонним дипломатичним установам про своє перебування у певній країні. Наприклад, списки для повернення громадян України додому в разі термінової необхідності у період обмежень будуть формуватися, зокрема, з використанням даних цієї системи.
  3. Дотримуватись рекомендацій Міністерства закордонних справ та слідкувати за оновленням інформації за посиланням https://mfa.gov.ua/tag/koronavirus-covid-19.