27 октября 2017
В Туреччині відбудеться 3-й Симпозіум з питань туризму

З метою оцінки стану туристичної галузі та розробки національної політики у сфері туризму, спрямованої на забезпечення тривалого та сталого розвитку галузі, Міністерство культури і туризму Туреччини у період 01-03 листопада 2017 року в Анкарі проводитиме 3-й Симпозіум з питань туризму. У зазначеному заході візьмуть участь представники державних установ та організацій, галузевих професійних об’єднань, громадських організацій, компаній туристичної галузі, а також наукової спільноти.

Перші два Симпозіуми проводилися у 1998 та 2002 роках.

У церемонії відкриття Симпозіуму братиме участь Президент Республіки Туреччина пан Реджеп Таїп Ердоган, у перший день заходу проводитиметься круглий стіл за участі представників  відповідних міністерств під керівництвом Міністра культури і туризму Туреччини пана Нумана Куртулмуша. 

В рамках Симпозіуму утворено 13 комісій за наступних питань: “Політика у сфері туризму”, “Створення організацій та управління напрямками в туризмі”, “Диверсифікація продукту та сталий розвиток в туризмі”, “Середовище-планування-інфраструктура”, “Інвестиції-заохочення-фінансування”, “Готельне господарство”, “Туристичні агентства і транспорт”, “Промоція та маркетинг”, “Цифровий туризм та інновації”, “Освіта і працевлаштування в туризмі, екскурсоведення”, “Місцева влада і туризм”, “Внутрішній туризм” та “Гастрономічний туризм”.

Даний захід відрізняється від попередніх тим, що в ньому детально розглядається проблематика кожного окремого сектору та розробляються конкретні практичні кроки для її вирішення. 3-й Симпозіум є надзвичайно важливим не тільки для розвитку туризму в Туреччині в загальному плані, а й для підтримки кожної окремої складової туристичного сектору та визначення головних напрямків та деталізованого плану співпраці.

Результати даного Симпозіуму будуть видані окремим звітом і визначатимуть довгострокову стратегію взаємодії Туреччини з іншими країнами з метою залучення туристів.

Джерело: Міністерство культури та туризму Турецької Республіки
За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Офісу з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні

за тел: 044-581-09-92 або  info@goturkey.com.ua